pharmacie en ligne

PC TIME » BİLİŞİM DÜNYASI » Oyun

50 Kat Hızlı Ogame

(2 ileti)
 1. Adı meçhul biri

  Nasıl Katılırım?
  http://uni1.freeturc.info/reg.php
  Yukarıdaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.
  Nasıl Giriş Yapabilirim?
  http://www.freeturc.info/

  FreeTuRc OGame uzayda geçen bir çeşit strateji oyunudur. Aynı anda binlerce oyuncu karşılıklı oynayabilir. Oynayabilmek için sadece normal bir internet gezgini gerekir.

  Oyuna fazla gelişmemiş bir gezegenle başlar, ve sonrasında güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışır; aynı zamanda büyük çabalarla elde ettiğin sömürgelerini de savunursun.

  En yeni teknolojilere sahip olma amacını gerçekleştirebilmek için ekonomik ve askeri alt yapını kur.

  Hammadde ihtiyacını sorunsuzca karşılayabilmek için diğer imparatorluklara karşı savaş.

  Acil hammadde ihtiyacını karşılamak için diğer imparatorlarla müzakereler yaparak ittifaklar kur, veya ticaret yap.

  Çıkarlarını tüm evrende gözetebilmesi için bir filo kur.

  Hammaddelerinin depolanmasını gezegenin üzerindeki geçilmez savunmanın arkasında yap.

  OGame sana sınırsız imkanlar sunar.

  Komşularını terorize mi edeceksin? Yoksa yardıma muhtaçların intikamını mı alacaksın?

  4 yıl önce gönderildi #
 2. Adı meçhul biri

  SWOTF uzayın sır dolu derinliklerinde geçen bir strateji oyunudur. Büyük bir uzay imparatorluğu kurmak için; koloniler oluşturmalı ve bunları diğer imparatorlukların saldırılarından korumalısın.

  Oyunun başlangıcında ilk yaşam alanın sana verilecek olan ana gezegendir. Ana gezegen kuracağın imparatorluğun temelidir. Ana gezegenini sağlam bir altyapı kurarak geliştirmeli ve en kısa zamanda galaksinin derinliklerinde diğer kolonilerini kurmalısın.

  Ana gezegeninde ve kuracağın diğer kolonilerde; Metal, Titanyum ve Xenon olmak üzere üç ana hammadde kaynağı bulunmaktadır. Bu üç hammadde oyunda inşa edeceğin bütün binalar, araştırmalar ve savaş gemisi filolarının yapımı için gereklidir. Xenon hammaddesi aynı zamanda filoların uçması için gerekli olan yakıttır. Oyunda başarılı olmak ve kuvvetli bir altyapı kurmak için başlangıçta, binalar bölümünden Metal, Titanyum ve Xenon madenlerinin kademesini arttırman gerekir. Bu madenlerin kademesini arttırdıkça gezegenindeki saatlik maden üretimin de artar. Ayrıca bu üç maden kadar önemli bir de enerji vardır. Enerjini arttırmak için de Binalar sayfasındaki Enerji Merkezinin kademesini arttırman gereklidir. Enerjinin kırmızıya düşmesi halinde oyundaki bütün üretimlerin yavaşlar.

  Oyunda ilerleteceğin her kademe ve inşa edeceğin her gemi ve savunma oyun puanını yükseltecektir. Oyundaki sıralaman kazandığın puana göre belirlenir. Sıralamanı Genel durum sayfasındaki istatistikler linkinden görebilirsin.

  Oyunda binalardan başka bir de Araştırmalar menüsü bulunmaktadır. Bu menüdeki her araştırma tekniğinin oyuna değişik bir katkısı bulunmaktadır. Oyundaki tüm bina, araştıma, gemi ve savunmalar hakkındaki temel açıklamayı ilgili resimlerin üzerine tıkladığında görebilirsin.

  Teknoloji Ağacı sayfası, oyundaki ilerlemenin haritasıdır. Teknoloji ağacı oyunda senin en temel rehberin olacaktır. Herhangi bir binayı, araştırma kademesini, savunma veya gemiyi yapabilmek için hangi kademeyi hangi seviyeye getirmen gerektiğini buradan takip edebilirsin.

  Tüccar sayfasından tüccar çağırarak eksik olan bir madenini diğer madenle takas edebilirsin.

  Subaylıklar menüsünden subaylık alarak oyunda daha hızlı bir gelişme sağlayabilirsin.

  İttifak sayfasından, kendine yeni bir ittifak kurabilir, mevcut bir ittifaka katılabilirsin. İttifaktaki diğer arkadaşların ile birlikte dayanışma içerisinde daha çabuk gelişebilir ve eğlenceli bir arkadaş ortamında oyundan daha çok keyif alabilirsin.

  Oyunda ihtiyacın olan her türlü bilgiyi almak ve diğer oyuncularla irtibat kurmak için http://forum.swotf.com linkinden oyun forumuna üye olabilirsin.

  Hemen oyuna kayıt ol ve uzayın derinliklerinde geçen bu büyük macera ve yarışa sen de katıl ..

  SWOTF

  3 yıl önce gönderildi #

RSS feed for this topic

Cevapla

İleti göndermek için giriş yapmalısınız